Alle foto frå Byrkjelo er tekne av Kristine Haddal.
Resultat frå utøvarar som er 13 år og over:
60m:
Anna Kleven, Dimna IL (J13): 8.87 - 6. plass
Kornelia Roppen, Dimna IL (J13): 8.93 - 7. plass
Synne Håheim, Dimna IL (J13): 9.11 - 9. plass
Malene Skaar Berg, Dimna IL (J13): 9.56 - 12. plass
Oline Rise Kvalen, Dimna IL (J13): 9.86 - 13. plass
Margrete Warholm, Dimna IL (J14): 8.73 - 5. plass
Kamilla Skaar Berg, Dimna IL (J14): 9.24 - 11. plass
60m hekk:
Synne Håheim, Dimna IL (J13): 10.86 - 2. plass
Malene Skaar Berg, Dimna IL (J13): 11.39 - 4. plass
Kornelia Roppen, Dimna IL (J13): 11.54 - 5. plass
Kamilla Skaar Berg, Dimna IL (14): 10.94 - 3. plass
100m:
Jacob Fartein Fjørtoft, Dimna IL (G15): 13.48 - 4. plass
Onar Apelseth, Dimna IL (G17): 11.91 - 2. plass
200m:
Kevin Olai W. Svarstad, Hareid IL (G14): 26.12 - 1. plass
Gard Joachim Fjørtoft, Dimna IL (G13): 32.42 - 3. plass
Kevin Olai W. Svarstad, Hareid IL (G14): 26.12 - 1. plass
Jacob Fartein Fjørtoft, Dimna IL (G15): 27.96 - 3. plass
Henrik Overvåg, Dimna IL (MS): 22.69 - einaste deltakar
Anna Kleven, Dimna IL (J13): 29.61 - 2. plass
600m:
Kevin Olai W. Svarstad, Hareid IL (G14): 1.43.73 - 7. plass
Anna Kleven, Dimna IL (J13): 1.53.05 - 3. plass
Synne Håheim, Dimna IL (J13): 1.54.44 - 4. plass
Kornelia Roppen, Dimna IL (J13): 1.57.11 - 6. plass
800m:
Iselin Sundgot, Dimna IL (J15): 2.34.69 - 1. plass
Madelen Gustavsen, Dimna IL (J15): 2.38.42 - 2. plass
Diskos:
Ole Bjørn Riise, Hareid IL (G14): 23,08 meter - 4. plass
Malene Skaar Berg, Dimna IL (J13): 11,06 meter - 4. plass
Kamilla Skaar Berg, Dimna IL (J14): 15,50 meter - 7. plass
Høgde:
Kevin Olai W. Svarstad, Hareid IL (G14): 1,50 meter - 4. plass
Kornelia Roppen, Dimna IL (J13): 1,35 meter - 1. plass
Anna Kleven, Dimna IL (J13): 1,30 meter - 5. plass
Malene Skaar Berg, Dimna IL (J13): 1,30 meter - 6. plass
Kule:
Ole Bjørn Riise, Hareid IL (G14): 8,04 meter - 4. plass
Oline Rise Kvalen, Dimna IL (J13): 7,02 meter - 6. plass
Kamilla Skaar Berg, Dimna IL (J14): 6,50 meter - 6. plass
Lengde:
Anna Kleven, Dimna IL (J13): 4,42 meter - 4. plass
Kornelia Roppen, Dimna IL (J13): 4,27 meter - 7. plass
Synne Håheim, Dimna IL (J13): 4,14 meter - 9. plass
Malene Skaar Berg, Dimna IL (J13): 4,00 meter - 11. plass
Oline Rise Kvalen, Dimna IL (J13): 3,70 meter - 12. plass
Margrete Warholm, Dimna IL (J14): 3,99 meter - 8.plass
Johanne Rise Kvalen, Dimna IL (J15): 4,56 meter - 1. plass
Slegge:
Ole Bjørn Riise, Hareid IL (G14): 19,80 meter - 4. plass
Kamilla Skaar Berg, Dimna IL (J14): 14,86 meter - 5. plass
Stav:
Malene Skaar Berg, Dimna IL (J13): 1,70 meter - einaste deltakar
Malene Skaar Berg, Dimna IL (J14): 1,60 meter - einaste deltakar
Tresteg:
Anna Kleven, Dimna IL (J13): 9,27 meter - 1. plass
Malene Skaar Berg, Dimna IL (J13): 8,66 meter - 2. plass
Kornelia Roppen, Dimna IL (J13): 8,33 meter - 3. plass
Oline Rise Kvalen, Dimna IL (J13): 8,20 meter - 4. plass
Margrete Warholm, Dimna IL (J14): 9,22 meter - 3. plass
PS: I innlagt kretskonkurranse for klassane 13/14 år vart Møre og Romsdal det neste beste fylket under stemnet. Sluttstillinga var slik:Hordaland 300 poeng Møre og Romsdal 174 poeng Sogn og Fjordane 125 poeng