Hareid kyrkje
Konfirmasjon laurdag 12. mai kl.10.00
Daja Balseviciute
Ivar Oskar Røyset Brandal
Peter Constantin Brandal
Victoria Malen Berstad Bratli
Malin Edvardsen
Celine Leine Finvik
Ingrid Helen Løvik Hauge
Jesper Rognes Haugen
Casper Andre Hide
Casper Holm
Stian Holstad
Tuva Selvik Høybakk
Ruben Brandal Indreflø
Hanne Evelin Wetterhus Jensen
Vanessa Louise Færestrand Lien
Filip Andreas Moldskred
Larentse Nesset
Katarina Lien Nygård
Cornelia Røthe
Konfirmasjon laurdag 12. mai kl. 12.00
Ingrid Bårslett
Benjamin Olai Elvebu
Andreas Johan Haram
Martine Brandal Haugen
Sondre Andre Holstad
Ida Bryn Jensen
Isak Hareide Johansen
Victoria Valland Jøsok
Håkon Grimstad Kirkebø
Helene Sjåstad Kleppe
Tina Ambjørnsen Knotten
Ester Pauline Jøsok Nesset
Sebastian Olsen
Elias Peder Solheim
Kristian Strandkleiv
Anders Hüttner Pilskog
Adrian Martin Knudsen Walderhaug
Jenny Charlotte Snuruås Werner
Sondre Østrem
Konfirmasjon søndag 13. mai kl. 11.00
Sebastian Hansen Bjørlykke
Augustin Eiksund Brekke
Denisa Andrea Constantinescu
Andreas Bigset Follestad
Seline Vattøy Garnes
Oline Liavåg Grimstad
Johannes Knardal
Sebastian Kostaris
Anton Reite
Brian Storhaug
Håkon Myrene Teigene
Kine Larsen Thorvaldsen
Sivert Nipen Tretnes
Stine Longva Veddegjerde
Hennie Constanse Veiseth
Kristiane Worren
Andrine Øvrelid
Nicklas Røyset Øvrelid
Humanistiske konfirmantar
Ørsta kulturhus, laurdag 12. mai 2018 kl. 11.00
Mali Erdal El'Mourabit, Volda
Aksel Holsvik Eriksen, Volda
Aron Máni Gudbjarnason, Sæbø
Adrian Hjelmeseth, Fosnavåg
Vetle Myklebust Holen, Sæbø
Tale Rørvik Lejon, Volda
Mari Ims Lied, Volda
Souto Mateo, Ulsteinvik
Lene Silden Muren, Haddal
Signe Sætre Rotevatn, Volda
Torstein Rotevatn, Volda
Zakarias Aarkvisla Silden, Ulsteinvik
Younes Ismail Staurset Soulimani, Volda
Storm Alexander Djupvik Strømberg, Ulsteinvik
Ola Munthe Vassbotn, Volda
Ingrid Vik, Volda
Synne Aasen, Fosnavåg
Ørsta kulturhus, laurdag 12. mai 2018 kl. 13.00
Adele Grønmo Ajdinovic, Volda
Eira Almestad, Fosnavåg
Erlend Trovåg Bjørneset, Folkestad
Oda Ervik, Volda
Fredrik Bech Flåskjer, Gursken
Tormod Olai Aasen Hoggen, Volda
Kristina Hombau, Ørsta
Yngve Ingebrigtsen, Volda
Nikolai Slåttelid Jensen, Volda
Vebjørn Koppernes, Austefjorden
Sunniva Paulin Simene Nordal, Syvde
Vegard Remme Sandvær, Volda
Jakob Harkjerr Skeide, Ulsteinvik
Kanutte Dybvik Slinning, Tjørvåg
Ronald Støylen Sundgot, Ulsteinvik
Turi Lise Totland, Ørsta
Kevin Tømmerstøl, Ulsteinvik
Ruben Krøvel Wiik, Ørsta
Tare Reklev Øverbø, Ørsta
Ørsta kulturhus, lørdag 12. mai 2018 kl. 15.00
Johannes Eiksund, Ørsta
Helle Brenne Høydal, Volda
Ask Tømmerbakk Lauvstad, Lauvstad
Paula Holmberg Lewe, Volda
Jaran Løvoll, Volda
Stine Tømmerbakk Nossen, Ørsta
Sara Ryste, Ørsta
Jon Olav Røyset, Ulsteinvik
Martin Ardid Solhjem, Ulsteinvik