• Nyhende
  • Sport
  • Kultur
  • Meiningar
  • eAvis
  • Søre-TV

Velg mørkt eller lyst utseende på avisen:

Sport →

Skeid er favorittar - føre Hødd

Tippeselskapet Nordicbet har nominert Skeid til opprykksfavoritt i Hødd si 2.-div.-avdeling neste år. Hødd blir tippa som nummer 2.

foto
Det bør bli mange Hødd-mål -som på dette bildet frå kampen mot LSK2 på Høddvoll i 2007 - om Hødd skal rykke opp neste år.
Oppdatert: torsdag 20. september 2012 kl. 17:25
Artikkelen er mer enn 13 år gammel
Publisert: tirsdag 10. november 2009 kl. 13:32 Oppdatert: torsdag 20. september 2012 kl. 17:25
Del denne artikkelen på Facebook Del denne artikkelen på Twitter Del denne artikkelen på e-post
Redaktør og dagleg leier
Linda Eikrem
Kundesenter
70 01 85 00
abonnement@vikebladet.no
annonse@vikebladet.no
Tipstelefon
70 01 85 00
SMS/MMS
480 66 495
E-post
redaksjon@vikebladet.no

Vikebladet Vestposten arbeider etter Vær Varsom-plakatens regler for god presseskikk. Se også Redaktøransvar. Vikebladet Vestposten har ikke ansvar for innhold på eksterne nettsider som det lenkes til. Alt innhold er opphavsrettslig beskyttet 2023 © Vikebladet Vestposten.

Dersom nokon føler seg råka av urettmessig omtale, vert dei oppfordra om å ta kontakt med redaksjonen i Vikebladet Vestposten. Det er også høve til å reise klage for brot på god presseskikk til Pressens Faglige Utvalg, pb. 624 Sentrum, 0106 Oslo. Vikebladet Vestposten har ikkje ansvar for innhald på eksterne nettsider det vert lenka til.

Informasjon om bruk av «cookies» og personvernpolicy.