• Nyhende
  • Sport
  • Kultur
  • Meiningar
  • eAvis
  • Søre-TV

Velg mørkt eller lyst utseende på avisen:

Sport →

- Hødd ingen katastrofe

Men Akeem Latifu (24) vil helst spele i Tippeligaen komande sesong.

foto
Akeem Latifu var ein svært nyttig spelar for Hødd i to og eit halvt år. I haust representerte han AaFK. Kvar ferda går vidare er førebels uvisst.
foto
Einar Orten Trovåg
Oppdatert: søndag 15. desember 2013 kl. 13:19
Artikkelen er mer enn ni år gammel
Publisert: søndag 15. desember 2013 kl. 13:17 Oppdatert: søndag 15. desember 2013 kl. 13:19
Del denne artikkelen på Facebook Del denne artikkelen på Twitter Del denne artikkelen på e-post
Redaktør og Dagleg Leier
Linda Eikrem
Kundesenter
70 01 85 00
abonnement@vikebladet.no
annonse@vikebladet.no
Tipstelefon
70 01 85 00
SMS/MMS
480 66 495
E-post
redaksjon@vikebladet.no

Vikebladet Vestposten arbeider etter Vær Varsom-plakatens regler for god presseskikk. Se også Redaktøransvar. Vikebladet Vestposten har ikke ansvar for innhold på eksterne nettsider som det lenkes til. Alt innhold er opphavsrettslig beskyttet 2023 © Vikebladet Vestposten.

Dersom nokon føler seg råka av urettmessig omtale, vert dei oppfordra om å ta kontakt med redaksjonen i Vikebladet Vestposten. Det er også høve til å reise klage for brot på god presseskikk til Pressens Faglige Utvalg, pb. 624 Sentrum, 0106 Oslo. Vikebladet Vestposten har ikkje ansvar for innhald på eksterne nettsider det vert lenka til.

Informasjon om bruk av «cookies» og personvernpolicy.