• Nyhende
  • Sport
  • Kultur
  • Meiningar
  • eAvis
  • Søre-TV

Velg mørkt eller lyst utseende på avisen:

Næringsliv →

Heldt open dag for nytt praktbygg

Dimo på Hareid har investert 8 millionar kroner i oppgradering av eksisterande bygningsmasse og eit nytt tilbygg.

foto foto
foto foto
foto foto
foto foto
1 / 4
Ole-Ottar Karlsen Høgstavoll.
Frå sitt hjørnekontor kan dagleg leiar Stian Garnes følgje med på ferjene som går forbi i sambandet Hareid-Sulesund, om han det vil. - Utsikta er kanskje den beste på Hareid, og det kan nok hende ein blir sitjande å stirre litt. Men helst skal vi jo jobbe, då, seier Garnes og smiler.
Ole-Ottar Karlsen Høgstavoll
Oppdatert: lørdag 16. september 2017 kl. 16:15
Artikkelen er mer enn fem år gammel
Publisert: lørdag 16. september 2017 kl. 16:15 Oppdatert: lørdag 16. september 2017 kl. 16:15
Del denne artikkelen på Facebook Del denne artikkelen på Twitter Del denne artikkelen på e-post
Redaktør og dagleg leier
Linda Eikrem
Kundesenter
70 01 85 00
abonnement@vikebladet.no
annonse@vikebladet.no
Tipstelefon
70 01 85 00
SMS/MMS
480 66 495
E-post
redaksjon@vikebladet.no

Vikebladet Vestposten arbeider etter Vær Varsom-plakatens regler for god presseskikk. Se også Redaktøransvar. Vikebladet Vestposten har ikke ansvar for innhold på eksterne nettsider som det lenkes til. Alt innhold er opphavsrettslig beskyttet 2023 © Vikebladet Vestposten.

Dersom nokon føler seg råka av urettmessig omtale, vert dei oppfordra om å ta kontakt med redaksjonen i Vikebladet Vestposten. Det er også høve til å reise klage for brot på god presseskikk til Pressens Faglige Utvalg, pb. 624 Sentrum, 0106 Oslo. Vikebladet Vestposten har ikkje ansvar for innhald på eksterne nettsider det vert lenka til.

Informasjon om bruk av «cookies» og personvernpolicy.